O nás

Mám ráda zvířata a mám ráda věci se zvířaty. Šperky, oblečení, dekorace, co vás napadne. Ale hledat takové věci je jako hledat jehlu v kupce sena, v jednom obchodě najdete pár náušnic, v dalším jednu kabelku a v tamtom třeba jeden obrázek. Stojí to čas a energii, kterou většina z nás obvykle nemá.

A tak vznikl nápad na e-shop CritterCraft, prostor, kde na jednom místě najdete spoustu věcí s motivy zvířat. Hledáte prstýnek, náhrdelník, psaníčko nebo třeba věci na pečení a tvoření? Věci jemné a elegantní nebo barevné a trochu praštěné? To všechno máme a nabídku neustále rozšiřujeme, abyste mohli na jednom místě najít vše, co vás napadne, bez nutnosti prohledávat všechny kouty internetu :-).

CritterCraft provozuju dohromady s manželem, i když akční jsem spíš já a on je moje morální potvora. Tedy, podpora!

Kdo jsem

Mluvit o sobě ve velkém mi nikdy moc nešlo, tak to zkusím v bodech :-).

  • Naprosto na mě sedí označení „crazy cat lady“ :-D. Opravdu, kočky mám na všem možném, brož na batohu, látkové v posteli, na obrázcích, na polštářích na gauči, na špercích, na nádobí… A taky dvě živé, velmi chlupaté a velmi rozmazlené :-).
  • Dlouho jsem nevěděla, co chci dělat, tak jsem šla studovat angličtinu. A udělala jsem dobře! V práci s jazyky a s textem jsem se našla, jsem tedy povoláním překladatelka, editorka a korektorka.
  • Jsem introvert, ráda si zalezu s knížkou do postele a vystačím si na celé odpoledne. Po tátovi jsem zdědila lásku k fantasy a sci-fi, ale baví mě i klasika.
  • Obecně mám ráda kulturu, pozvánkou do divadla mě nikdy nezklamete! Dávám přednost činohře nebo muzikálu, ale už jsem byla i na baletu a opeře. Oba s manželem taky hrajeme v „zušce“ v dospěláckém souboru.

 

A teď už se mrkněte, co tu pro vás máme, určitě si vyberete! 🙂